Хороскоп

Убави се од раѓање, заводливи и волшебни – која жена е најпосакувана во зодијакот?

Секоја жена е приказна за себе, различна со секого, а сепак иста. Сепак дел од нив имаат заеднички црти, па ако верувате во хороскоп, дел од нив се навистина посебни. Таа мечтае постојано, но е […]

Хороскоп

ШТО ВЕ ОЧЕКУВА УТРЕ? Дневен хороскоп за ПЕТОК, 05 aвгуст!

Овен Ќе се однесувате непромислено. Можно е да ги пропуштите предизвиците. Додека во прашањето поврзано со работата воглавно ќе бидете трезвени практични и внимателни. Во меѓучовечките односи покажувате нетрпение. Ако имате врска иницијативата пртепуштете му […]

Хороскоп

Добар ден ги очекува ДЕВИЦИТЕ и СТРЕЛЦИТЕ! Дневен хороскоп за ЧЕТВРТОК, 04 август!

Овен Ве очекува повик од личност која го повредила вашето его во минатото, па денеска ќе имате можност да ги израмните сметктите. Посветете повеќе внимание на вашето семејство, во последен период поради вашите љубовни проблеми […]

Хороскоп

НИКОГАШ НЕ ПРОСТУВААТ: Два хороскопски знаци чија одмазда е најсурова!

Има луѓе кои само чекаат да им забиеш нож во грбот и веднаш се свртуваат против тебе жедни за одмазда. Ова се 2-та хороскопски знаци кои освен што не простуваат, се одмаздуваат на најсуров начин. Јарец  […]

Хороскоп

Дневен хороскоп за СРЕДА 03 август!

Овен Малку претеравте со трошење на пари и сега е потребно длабоко да воздивнете пред да ги погледнете новите сметки кои треба да ги платите. Немојте веднаш да кревате паника бидејќи ќе пронајдете дополнителен извор […]

Хороскоп

Одличен ден ги очекува овие ДВА хороскопски знаци

Водолија Онаа празнина во љубовта која ја чувствувате до скоро сега веќе нема да ја има. Оние со постојан партнер во пријатна атмосфера ќе го дефинираат годишниот одмор. Слободните припадници ќе заминат на одмор со […]