No Picture
Забава

ВИДЕО: Емотивното прогласување на Мите за победник на “Пинкове Ѕвезде“

[ad_1] Покажа емоции, вистинско македонско пеење, навистина ја заслужи победата. Ова беше коментарот за Мите откако беше прогласен за победник. Погледнете го моментот кога Македонецот дозна дека е победник на втората сезона на шоуто. [ad_2] […]

No Picture
Забава

Јелена Розга реши: Во петок ќе го видите мојот „Наследник“

[ad_1] Во петок, 15-ти јули, точно напладне, на својата Фејсбук страница Јелена Розга ќе се претстави со нов спот и песна чие име има мошне провокативен и симболичен наслов „Наследник“. Направена во брз, летен ритам, […]

No Picture
Забава

Секоја година во исто време: Мистериозен облак се спушта на православниот манастир (ФОТО)

[ad_1] Секоја година мистериозен облак се спушта на православниот манастир на врвот на планината Тавор, каде што Исус Христос се преобразил пред апостолите, но метеорилозите немаат одговор за овој феномен. Сергеј Миров, кој учествува во […]

No Picture
Забава

Се сеќавате ли на детето кое пушеше 40 цигари дневно – еве како изгледа по 8 години

[ad_1] Алди Ризал уште како двегодишно дете од сиромашното село во Суматра, Индонезија го запрепасти светот – пушеше 40 цигари дневно. Среќа, во таа приказна се вмеша и индонезиската влада и покрена кампања за да […]

No Picture
Забава

ВИДЕО: Овој еротски танц ја чинел отказ од работа во полиција

[ad_1] Руската полицајка, Кристина останала без работа откако објавила еротска видео снимка на затворена Фејсбук група со своите колеги, пренесува Daily mail. Оваа 26-годишна девојка работела во московската метро полиција, а кога нејзините претпоставени го […]