(ФОТО) КОНЕЧНО ЈА ФАТИЈА: Карлеуша во два наутро, уловена со друг маж

Позната српска пејачка Јелена Карлеуша, кој пред извесен период ја тресесе секс скандал, оовој пат е фатена во ултра мини фустан од кој едвај успеа да се качи по скалите кои водеа кон паркингот.

Јелена синоќа имала бурна ноќ во една од најпознатите српски ресторан во Београд. Јелена во ресторанот стигна многу касно, со цел да ги избегне фоторепортерите, но тие ја начекаа кога таа си заминуваше и имаа што да видат.

Loading...