Има тело вистинска бомба: Ќерката на Цеца во секси бикини ужива на Миконос

Младата пејачка и ќерка на големата балканска музичка ѕвезда Цеца Ражнатовиќ, убавата Анастасија во моментов ужива на монденскиот Миконос во Грција.


Популарната Таса на овој монденски остров го прославила и својот роденден.

Атрактивната Анастасија сега ги воодушеви своите фанови на социјалните мрежи со неколку фотки од одморот.

Loading...

Фановите се посебно импресионирани од изборот на нејзините бикини и секако од нејзината совршена става.

Loading...