Ја покажа тетоважата: Протече невидена фотографија од Цеца Ражнатовиќ (фото)

Светлнаа Цеца Ражнатовиќ денес важи за една од најупсешните пејачки во регионот, а каде и да се појави знае да го привлече вниманието.

Таа е една од пејачките кои нема модни грешки и која речиси секогаш знае облече модни комбинации кои одлично и стојат на нејзината фигура.

Од почетокот на својата кариера, Цеца многу се менуваше, а сега на „Инстаграм профилот“estradni_bromazepam. се појави невидена фотографија од фолк пејачката.

Имено, на објавата таа на себе има градник, а на левата града може да се забележи нејзината тетоважа односно нацртано срце.

Вака тогаш изгледаше Ражнатовиќ.

Loading...

Loading...